Strona główna

Ogólnopolska Konferencja Genetyczna „Genomica”  to inicjatywa studentów Koła Naukowego Studentów Biotechnologii „Mygen” działającego na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Projekt ten powstał z chęci zorganizowania sympozjum stricte genetycznego zrzeszającego młodych ludzi z całego kraju, których wspólną pasją jest genetyka.

„Genomica” jest skierowana do studentów różnych stopni i kierunków dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nauką oraz takich, którzy prowadzą już własne badania i pragną zaprezentować je innym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla początkujących badaczy do nawiązania pierwszych kontaktów naukowych, dyskusji na interesujące ich tematy, a także do zdobycia doświadczenia i odnalezienia się w środowisku naukowym. Również bardziej doświadczeni badacze znajdą sposobność do opowiedzenia o swoich dokonaniach i przedyskutowania z innymi nurtujących ich kwestii. Uczestnicy prezentują swoje referaty w formie piętnastominutowych wystąpień bądź posterów. Podczas prezentacji można przedstawić wyniki swoich własnych badań lub zreferować wybrane zagadnienia. Co roku oprócz wystąpień uczestników konferencji odbywają się także wykłady zaproszonych gości – wybitnych naukowców o znaczącym dorobku naukowym w dziedzinie genetyki. Od dwóch lat konferencja poszerzona jest o dzień w języku angielskim. W związku z tym, wszystkie sesje wykładowe i posterowe drugiego dnia (sobota) odbędą się po angielsku. Gorąco zachęcamy do takiej formy udziału w konferencji!

AKTUALNOŚCI

Rejestracja na tegoroczną edycję dobiegła końca.

Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji na Facebooku

KONTAKT

Koło Naukowe Studentów Biotechnologii “Mygen”

Kraków, 30-387

ul. Gronostajowa 7

☎  +48 511 912 773

Masz pytanie? Napisz do nas!

✉  genomica.uj@gmail.com

Uwaga – zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu jednego dnia roboczego. Jeżeli nie otrzymali Państwo odpowiedzi – prosimy o ponowny kontakt.